Vytvořila jsem pro vás místo, kde získáte hry a materiály pro své dítě. Společně si budete užívat čas, hrát si a učit se novým dovednostem.

Užijte si vše, co jsem pro vás ze srdce vytvořila.

Matka s dcerou si čtou a tráví spolu čas.
Společné čtení s Evinkou.

No a kdo za tímto projektem stojí?

Jmenuji se Lucie Dědková, jsem máma, lékárnice, zdravotní a výživová poradkyně (www.chcipomelo.cz, facebook ) a momentálně jsem na mateřské se svojí dcerkou Evinkou.

Právě ona mě inspirovala a hlavně pro ni jsem začala ve volných chvílích vyrábět a kreslit hry, omalovánky a učební pomůcky. Chci, aby mohla co nejlépe poznávat svět a učit se hrou.

Vím, že některé hry budou jen nakrátko (např. domino barvy nebo loto) a tak mi stačí je mít vyrobené z pevného papíru. Některé hry budeme hrát dlouho (dobble nebo bingo), tak si je zatavím, aby vydržely.

A protože jsem si se všemi hrami a materiály dala záležet a zabralo mi to i nějaký čas, tak jsem se rozhodla je poskytnout i dalším dětem. 

Všechny hry jsou snadno vyrobitelné doma. Jen je vytisknete, případně nastříháte a můžete hrát. Součástí každé hry nebo pomůcky je i popis a podrobný návod. Pokud i tak by něco nebylo jasné, napište nebo zavolejte, se vším Vám ráda pomůžu.

Slevy partnerů:

Při koupi některé položky z našeho eshopu automaticky získáváte slevu k našim partnerům:

Něco jste na našem eshopu nenašli? Nebo máte návrh na nějakou hru či aktivitu? Napište, já ji vytvořím. A pro Vás bude ke stažení zcela zdarma!