Učíme se barvy komplet

Učíme se barvy komplet

Kategorie: , , Štítky: ,

Učíme se barvy je soubor vhodný k procvičování barev a rozšiřování slovní zásoby. Najdete tu 10 barev a u každé barvy 7 obrázků.

Popis

Procvičujte 10 základních barev. V souboru najdete 3 listy. 1. se 4 základními barvami (žlutá, modrá, červená a zelená), shodný jako v souboru Učíme se barvy ukázka, který je ke stažení zdarma. Na 2. listu je 10 základních barev (žlutá, černá, bílá, modrá, zelená, oranžová, fialová, růžová, červená a tyrkysová). Na 3. listu najdete 8 bílých obrázků na bílem poli a 8 černých obrázků na černém.

U každé barvy je barevný podklad a na něm jsou obrázky (7) s tou barvou. Viz obrázek u produktu.

Tento pracovní list je určen k povídání si s dětmi o barvách a o věcech na obrázku. Pokud chcete nějakou variantu na stříhání a přiřazování, je vhodnější soubor Přiřazování barvy.

Vhodné k zařazení do knihy aktivit pro nejmenší (titulní strana ke stažení zdarma). Na video s první knihou aktivit se můžete podívat ve článku První kniha aktivit.

 

Ukázka souboru Učíme se barvy se 4 základními barvami ke stažení zdarma. A pokud chcete ještě více procvičovat barvy, stáhněte si soubor Přiřazování barvy.

 

Další informace

Činnost

Pohlaví

,

Téma

Typ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Učíme se barvy komplet”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *