Bingo podzimní procházka

Bingo podzimní procházka je hra na venkovní výlety.

20 

Popis

Bingo podzimní procházka je skvělá hra pro celou rodinu. Zpříjemněte si podzimní vycházky hraním.

Hra obsahuje 1 arch, 25 obrázků. Pro jednodušší hru s malými dětmi odstřihněte nějaké obrázky a zahrajte si variantu 4×4 nebo 3×3.

Ve hře najdete třeba žalud, míč, červený a nebo žlutý list.

 

Pokud hledáte více aktivit na podzimní procházky, koukněte na Bingo plody podzimu a Podzimní procházka aktivity a úkoly na odškrtávání.

 

Návod na hru bingo podzimní procházka:

Toto bingo je alternativa ke klasické bingo číselné loterii.

Vytiskněte jeden hrací list a vyražte na cestu nebo výlet. Pozorně se dívejte kolem sebe. Když uvidíte věc ze svého papíru, oznamte to nahlas ostatním hráčům a zaškrtněte ji.

Hráči na hrací kartě postupně odškrtávají políčka, která vidí. Hráč, kterému se jako prvnímu podaří dosáhnout výherní formace, zvolá Bingo!

Výherní formace může být odškrtaný řádek, sloupec, diagonála nebo všechna odškrtnutá políčka. Záleží na domluvě.

Možnosti hry: Políčko si odškrtne jen hráč, který věc viděl nebo je varianta, že si políčko odškrtnou všichni. Např. Petr vidí červený list a zvolá „červený list“. V první variantě si ji na hrací kartě zaškrtne jen on. Ve druhé variantě si ji odškrtnou všichni, kdo ji na hrací kartě mají. Pro první variantu hry je možné mít pro každého hráče stejný hrací plán. V druhé variantě doporučuji mít pro každého jiný.

tip: Pokud hrají dohromady mladší i starší děti, dejte každému jinou velikost hracího pole

tip: Hrací karty zalaminujte a při hře používejte mazatelné fixy na tabuli (whiteboard). Po skončení hry karty smažte a používejte znovu a znovu.

Užijte si hru!

 

 

Můžete si zahrát i další varianty hry bingo – Bingo ptáčci, Bingo jarní procházka, Bingo plody podzimu, Vánoční bingo, Bingo k vodě nebo Psí bingo.

Další informace

Činnost

Pohlaví

,

Téma

Typ

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bingo podzimní procházka“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *